Düğün Davetiyesi Seçmeden Bu Yazıyı Okuyun

3417

Düğün konseptiniz hakkında misafirlerinize aktarmak istediğiniz hissi seçin ve düğününüzün dokunuşuna en uygun olan davetiyeyi seçmek için tüm davetiye tasarım seçeneklerine göz atın. Düğünününüz daha resmi mi yoksa daha mı rahat, klasik mi, modern mi, rustik mi olacak? Davetiyende düğün yerini mi yoksa mevsimi mi hissettirmek istiyorsunuz? Doğru olan düğün davetiyesi seçeneğini bulabilmenizi sağlamak için klasik ve zarif tasarımlardan modern tasarımlara kadar her modeli incelemelisiniz.

Düğün Davetiyeleri Nasıl Olmalı?

Düğün davetiyeleriniz büyük gününüzün temasını belirleyecek, ancak davetiyenizi kişiselleştirmekten korkmayın. moda davetiye tasarımcıları ilginç hobilerinizi, beğenilerinizi ve ilgi alanlarınızı yakalayan tasarımınızla birleştirebilir. Davetiye, düğününüzün nasıl olacağına dair konuğun ilk göstergesi olacak, bu yüzden doğru seçmelisiniz. Bu, konuklara tarih, saat ve konum gibi tüm ilgili bilgileri vermenin yanı sıra davetiyenin tarzı, düğününüzün nasıl olacağı hakkında konuklarınıza ipucu vermek demektir.

Büyüklük Ve Şekil

Geleneksel olarak, tüm düğün davetiyeleri aynı boyut ve şekilde olma eğilimindedir. Ancak, biraz farklı bir şey istiyorsanız, iyi bir yazıcı, şekil ve boyut bakımından biraz farklı bir şey bulmak için sizinle birlikte çalışabilecek bir davetiyeci bulmanız gerekecek. düğün hazırlıkları yeterince karmaşık ve streslidir.

Bu hazırlıklar içinde davetiyeniz hakkında uzun uzun düşünmek yerine internet üzerinden onlarca model arasından birini seçebilirsiniz. Böylelikle davetiyeler basıldıktan sonra evinize kadar teslim edilir. Bazı kişileri davet etmeyi unutmuş ve son dakika davetlileri olabilir. Bu nedenle, ekstra birkaç davetiye sipariş etmek her zaman iyi bir fikirdir. Siz ve yakın aile üyeleri, davetiyeyi hatıra olarak saklamak isteyebilirsiniz.

Metni Kendiniz Belirleyebilirsiniz

Tarzınızı, renklerinizi ve tasarımınızı belirledikten sonra, davetiyenin üzerindeki metni düşünmenin zamanı gelmiştir. Online davetiye hizmeti veren firmalar, sizlere hazır metin örneklerinin bir listesini sunacaktır. Bu örneklere bakmak için zaman ayırın ve sonra seçiminizi yapın. İsterseniz kendi metninizi de oluşturabilirsiniz. Davetiye siparişinizin basılmasından önce hayati olan, siparişinizi kontrol etmeniz, yeniden kontrol etmeniz ve tekrar kontrol etmenizdir. Bakmanız için davetiyenizin bir kopyasını e-posta yoluyla alabilirsiniz.  Davetiyenin içeriğinin doğru olduğundan emin olduktan sonra baskı onayı verebilirsiniz.

Bir cevap yazın