Merkez Mh. Şamlı Sk. Alat İş Merkezi No:32/2 Avcılar-İstanbul

Tel.: 0212 590 86 88

info@avcilardavetiye.com

Sık Sorulan Sorular

Merak ettiğiniz sorularla ilgili sık sorulan sorular bölümünden cevap bulabilirsiniz.

Siparişim ne zaman gönderilir?

Siparişler ürün detay sayfasında belirtildiği sürelerde kargoya verilmektedir. Teslim süreleri birbirinden farklı ürünlerin aynı siparişte olması durumunda müşteri talebi olursa ürünler ayrı ayrı kargoya verilebilir.

Siparişim ne zaman teslim edilir?

Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren İstanbul içi teslimatlar için ortalama 1 iş günü, diğer bölgelerdeki teslimatlar için ise ortalama 1-3 iş günüdür. Siparişlerinizin teslimatı seçmiş olduğunuz kargo şirketi tarafından yapılmaktadır ve kargo şirketinden kaynaklanan gecikmelerden firmamız sorumlu değildir. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. Siparişinizin takibini ‘Siparişlerim’ sayfasından yapabilirsiniz.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişinizin durumunu ‘Siparişlerim’ sayfasında görebilirsiniz. “Siparişiniz hazırlanıyor” ifadesi siparişinizin tarafımıza ulaştığını ve hazırlanma aşamasında olduğunu; “Kargoya verildi” ifadesi siparişinizin firmamızdan seçmiş olduğunuz kargo firmasına verildiğini ifade eder. Siparişin kargoya verilmesinden sonraki süreci ise, tercih etmiş olduğunuz kargo şirketinden takip edebilirsiniz.

Kargo seçenekleri nelerdir?

Sipariş sayfasında belirtilen kargo firmalarından birini seçerek teslimat yapılmasını sağlayabilir yada ‘Mağazadan Teslim Al’ seçeneğini seçerek ofisimizden teslim alabilirsiniz.

Kargo ücreti ne kadar?

Kargo seçenekleri işlemi sırasında seçiminize sunulacaktır.

Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Siparişiniz, size ya da gösterdiğiniz kişiye, kimlik ibrazı ve imza karşılığında teslim edilecektir. Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi görmek isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında fotoğraflı kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Siparişinizi kargo görevlisinin yanında açmanız ve kontrol etmeniz, herhangi bir yanlışlık, hasar veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçerek ve kargo teslim tutanağını uygun şekilde doldurarak paketi teslim almayı reddetmeniz önerilmektedir.

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

Ödemenizi kredi kartına 12 aya varan taksit seçenekleri veya havale/eft yoluyla yapabilirsiniz.

Siparişim Elime Ulaşmadı Ne Yapabilirim?

Siparişiniz, sipariş verilme tarihinden itibaren en geç 5 iş günü içerisinde elinize ulaşmaktadır. 5 iş günü içerisinde tarafınıza ulaşmayan siparişleriniz için canlı destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Siparişimi Hangi Koşullarda ve Nasıl İade Edebilirim?

Ürün iadeleri 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunu çerçevesinde değerlendirilecek olup, kişiye özel ürünler dışında tüm ürünlerin ambalajı bozulmamış olması şartı ile 7 gün içerisinde iadesi mümkündür. Ürünlerin kargodan teslim alınırken ambalajlarının açılarak kontrol edilmesi, ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim alınmaması gerekmektedir. Teslim alınan ürünlerin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir.

Bize ulaşın